Bizim Hikayemiz

YAŞAR DOMURCUKGÜL, 2002 yılında TÜRKİYE’DE önde gelen SAHNE KOSTÜMLERİ ve DANS AYAKKABILARI fabrikalarında telaşlı imalat
bölümlerinde çeşitli görevlerde çalışıp 2016 yılına kadar kendini geliştirip ve edindiği tecrübeleri kendi firmasına aktarmıştır.

REAL KOSTÜM, 15 yılı aşan tecrübesi boyunca sahip olduğu bilgi ve eğitim, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren BALE, SAHNE KOSTÜMLERİ VE DANS AYAKKABILARI konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede BALE VE DANS sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.” Prensibi ile çalışan REAL KOSTÜM, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. AR-GE gücümüzü doğru kullanarak KALİTEMİZİ EN ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ.

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, teslim sonrası sorularınızı yanıtlıyor,
gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteri profili oluşturmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Firmamız yıllar içinde teknolojik gelişime ayak uydurmuş ve bünyesine son model teknolojik makinaları katmıştır. Bunun yanında sektörümüzün içinde bulunduğu kalifiye çalışan sıkıntısını da göz önüne alan firmamız, kendi çalışanlarının teknik eğitimine önem vermiştir.

Günümüzde 30 kişilik bir ekiple hizmet veren kuruluşumuzda, ekibimizin büyük çoğunluğu 10 yılı aşkın süredir İŞİNİN UZMANI.

Firmamız 2016 senesi itibariyle kurumsallaşma sürecine girmiş,
bu bağlamda firma ismi REAL KOSTÜM BALE KIYAFETLERİ SAHNE KOSTÜMLERİ ve DANS AYAKKABILARI olacak tescil edilmiştir. Firmamız dört yılı aşkın süredir kaliteli, zamanında ve doğru fiyata imalat yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

REAL KOSTÜM & REAL DANCE SHOES

YAŞAR DOMURCUKGÜL

YAŞAR DOMURCUKGÜL

YÖNETİCİ

NESLİHAN

NESLİHAN

AYAKKABI STİLİSTİ
ÖZNUR

ÖZNUR

Müşteri İlişkileri Temsilcisi
ENES DOMURCUKGÜL

ENES DOMURCUKGÜL

Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü